Hovedsponsor forlænger kontrakt

Det er med stor fornøjelse, at FK Fjordsiden og Hjørring Stilladsudlejning A/S har skrevet under på endnu en aftale.
Det er en aftale der gælder for 2023, og her er der udsigter til endnu et fedt samarbejde. Med Hjørring Stilladsudlejning A/S logo over det hele i klubben, kan vi stolt præsenterer vores hovedsponsor, som også er den mest trofaste sponsor i klubben.

En sommer dag i 2017, mødtes Jens Pedersen fra Hjørring Stilladsudlejning A/S og Morten Petersen fra FK Fjordsiden nemlig på en mark i Visse. Her indgik de første aftale, der sikrede klubbens start. Og siden er det kun gået en vej. Nu er der logo på 1. hold herrer spilletøj, udebanetøj, klubbens sponsor trailer, træner tøj, opvarmningstøj og meget mere.

Der er alle mulige grunde til at besøge deres hjemmeside www.hjoerring-stilladsudlejning.dk og se de mange muligheder de har. Følg dem også på Facebook. En trofast partner.

FK Fjordsiden vil gerne takke for et stærkt og langt samarbejde.